Ansatte

Brekkestø

Merete Knutsen

Stilling: Pedagogisk leder
404 65 146
merete.knutsen@ulna.no

Sigrun Jakobsen

Stilling: Assistent
404 65 146
sigrun.jakobsen@ulna.no

Mæbø

Ann-Mari Granåsen

Stilling: Pedagogisk leder
404 92 127
ann-mari.granasen@ulna.no

Ann-Mari er stedfortreder for tjenesteleder, og vil ha det overordnede ansvaret ved tjenesteleders fravær.

Sigrun Jakobsen

Stilling: Assistent
404 65 146
sigrun.jakobsen@ulna.no

Saltvika

Ragnvald Scherffenberg

Stilling: Barnehagelærer
404 65 146
ragnvald.scherffenberg@ulna.no

Mariann Uldal

Stilling: Assistent
404 65 146
mariann.uldal@ulna.no

Andre ansatte

Elin Amdal

Stilling: Kjøkkenassistent

Elin er kjøkkenassistent i barnehagen og jobber tirsdager og torsdager hvor hun tryller frem de mest fantastiske retter.

Astrid Schmidt

Stilling: Daglig leder
400 83 355
astrid.schmidt@ulna.no

Astrid er vikarierende styrer i Veslekollen i tjenesteleders fravær. Hun kan kontaktes på telefon eller mail hver dag, men vil være tilgjengelig i barnehagen ca. 40% av arbeidstiden sin, da hun også er leder i en annen Ulna-barnehage.

Hilde Kylland

Stilling: Annet
950 78 551
hilde.kylland@ulna.no